Akrilik Spor Zemin Kaplama

Akrilik Zemin Kaplama Çeşitleri:

  • Akrilik Zemin Kaplaması
  • Cushıon Akrilik Zemin Kaplaması
  • SBR Kauçuk Üstü Akrilik Zemin Kaplama

Kullanım amacına bağlı olarak muhtelif reçine ve sentetik dolgularla küçük veya geniş alanlar için özel olarak tasarlanmış açık ve kapalı alanlarda kullanılabilen estetik, dekoratif, hijyenik, kaydırmaz, hava koşullarına ve ısı farklılıklarına, yoğun yaya trafiğine ve kimyasallara dayanıklı yol ve zemin kaplama malzemesidir. Su bazlı akrilik reçine ve muhtelif sentetiklerle modifiye edilmiş, spor sahaları için özel olarak tasarlanmış, estetik ve ekonomik zemin kaplamalarıdır. Tercihen asfalt veya özel astarı ile beton üzerine muhtelif renklerde 2 – 3 mm kalınlığında uygulanır. Sistem bitüm modifiye sentetik yüzey düzenleyici, sentetik kaplama ve sentetik son kat boya’dan oluşmaktadır.

Supersoft sistemi sağlıklı ayak hareketi ve mükemmel top zıplamayı sunan özellığıyle geleneksel bilinen sentetik tenis kortu zemin kaplamasıdır. Bu kortlar bakım gerektirmemekte, suya ve hava koşullarına dirençlidır. Supersoft W.S. sistemi Supersoft sisteminin konsantre versiyonudur. Bu sistemde kuartz kumu uygulamadan önce gerekli miktarda karıştırılarak kullanılmaktadır. (I.T.F. onaylı – Kategori 2)
2. Cushion Akrilik Zemin Kaplama
Su bazlı akrilik reçine ve muhtelif sentetiklerle modifiye edilmiş, spor sahaları için özel olarak tasarlanmış, estetik ve ekonomik zemin kaplamalarıdır. Tercihen asfalt veya özel astarı ile beton üzerine muhtelif renklerde 2 – 3 mm kalınlığında uygulanır.
Sistem bitüm modifiye akrilik veya lastik tozu dolgulu – cushion – yüzey düzenleyici, akrilik kaplama ve akrilik son kat boya’dan oluşmaktadır. Açık alan spor sahaları için çok amaçlı olarak geliştirilmiş.

ÇOK AMAÇLI SPOR SAHA ZEMIN KAPLAMASI
SBR üstü Akrilik Kaplama özellikle tenis kortları zeminleri için geliştirilmiş, Usta tenisçilerin tercihi Master kortların vazgeçilmez zemin kaplamasıdır. saha içersinde topun mükemmel olarak kontrolünü sağlayan kauçuk tabanlı akrilik esaslı esnek zemin kaplamalarıdır. Açık havada oynanan tüm spor oyunları için uygundur.
Malzemeler:

Aderans sağlayan self-levelling akrilik astar, üzerine siyah granüle kauçukların poliüretan bağlayıcılar ile karıştırılarak özel finişerle zemine yerleştirilmesi ve üzerine akrilik kaplama ve üzerine son kat akrilik boya yapılmasından ibarettir.
Zemin: Düzgün şaplanmış beton veya asfalt yüzey.
Toplam Derinlik:4- 8 mm kalınlığında SBR Rulo tabaka + 2 mm akrilik kaplama yapılması.
Renk: Muhtelif
Bileşim: Gözeneksiz .

Akrilik Zemin Kaplama (Epoksi Astarlı Sistem) Mevcut beton zemin temizlenip yıkanması üzerine epoksili kum serilip kuruduktan sonra kumun süpürülerek tırtıllı bir zemin oluşturulup

  • 2 kat resurfacer dolgu özellikli
  • 2 kat İNNOCUR boya dolgu özellikli
  • 1 kat İNNOCUR  konsantre boya
  • 2 kat İNNOCUR  standart saha çizimidir.

TENİS KORTU AKRİLİK ZEMİN KAPLAMA
VOLEYBOL SAHASI AKRİLİK ZEMİN KAPLAMA
BASKETBOL SAHASI AKRİLİK ZEMİN KAPLAMA
ÇOK AMAÇLI SPOR SAHALARI AKRİLİK ZEMİN KAPLAMA

[hr color=”black” width=”100″ border_width=”2″ ]

[widgetkit id=2177]

[hr color=”black” width=”100″ border_width=”2″ ]