Puntalı Tel

Puntalı Tel

Punta kaynak yöntemiyle imal edilen puntalı kafes tellerini çeşitli göz arası,tel kalınlığı,genişlik ve uzunluklarda toptan satışını gerçekleştirmekteyiz. Malzeme:Sıcak Daldırma Galvaniz kaplı Kaynaklı Tel, Galvaniz üzeri PVC kaplı Kaynaklı Tel.Paslanma ve deformasyona mukavemet amacıyla kaynak sonrasında sıcak daldırma galvanizleme yöntemiyle galvanizlenmiştir. Kullanım alanları:Havalandırma kanalları, kümes ve kafes yapımı, balık çiftlikleri, sıva ve alçı altı uygulamalar, otomotiv sanayi,(…)

Kum Teli

Kum Teli

Kum telleri fabrikamızda istenilen  malzeme cinsi, tel kalınlığı,göz aralığı ve ölçülerde rulo yada plaka olarak imal edilmektedir. Paslanmaz Kum Teli Çelik Kum Teli  Kum Teli  Kum Teli  Kum Teli   Kum Teli Kum Teli  Kum  Teli —————————————————————————————————————————————— Kum Teli Kum Teli Kum Teli KUM TELİ ÜRÜN EBAT YÜKSEKLİK RULO AĞIRLIĞI Kum Teli 4×4 mm 120 cm(…)

Dikenli Teller

Dikenli Teller

Dikenli Teller paslanmaya karşı dayanıklı yüksek mukavemetli sıcak daldırma galvanizli telden üretilmektedir. İki çeşit Dikenli Tel bulunmaktadır: Galvaniz Dikenli Tel PVC Dikenli Tel GALVANİZLİ DİKENLİ TEL TEKNİK ÖZELLİKLERİ TEKNİK ÖZELİKLER BİRİM AÇIKLAMA Ürün Standartları TS 1113 EN 10223-1 Hammadde Standartları TS 2348 EN 10016 (SAE 1006, SAE 1008) Malzeme Sıcak Daldırma Galvanizli Yüksek veya Düşük Karbonlu(…)

Fens Teli

Fens Teli

Firmamızın bünyesinde imal edilen baklava gözenekli helezon çit telleri (fens teli) yüksek malzeme kalitesi ile istenilen göz aralıklarında, uzunluk, yükseklik ve tel çaplarında üretilebilmektedir. Tablo harici özel ölçülerinde üretimi yapılabilmektedir.Malzeme : Sıcak Daldırma Galvaniz Kaplı Tel Sıcak Daldırma Galvaniz üzeri PVC Kaplı Teli  GALVANİZLİ FENS TELİ TEL ARALIĞI GÖZ ARALIĞI MALZEME 2,00 mm 70×70 – 60×60(…)

Voleybol Saha Uygulaması

Voleybol Saha Uygulaması

Voleybol Sahası Yapımı ALT YAPI: Sahaların inşa edileceği alan düzgün bir şekilde tesviye edilerek çevre hatılı ile çevrilir. Çevre hatılının betonu dökülürken, kalıbın içerisine her 3.00m de bir tel örgü için kullanılacak boruların mapaları yerleştirilir. Çevre hatılının içerisindeki alan kırma taşla doldurularak iyice sıkıştırılır. Bu işlem sırasında sahanın enlemesine ve tek taraflı, %0.5 eğim verilir. ASFALT(…)

Tenis Kortu Uygulaması

Tenis Kortu Uygulaması

Tenis Kortu Yapımı ALT YAPI: Sahaların inşa edileceği alan düzgün bir şekilde tesviye edilerek çevre hatılı ile çevrilir. Çevre hatılının betonu dökülürken, kalıbın içerisine her 3.00m de bir tel örgü için kullanılacak boruların mapaları yerleştirilir. Çevre hatılının içerisindeki alan kırma taşla doldurularak iyice sıkıştırılır. Bu işlem sırasında sahanın enlemesine ve tek taraflı, %0.5 eğim verilir.(…)

Basketbol Saha Uygulamaları

Basketbol Saha Uygulamaları

Basketbol Sahası Yapımı ALT YAPI: Sahaların inşa edileceği alan düzgün bir şekilde tesviye edilerek çevre hatılı ile çevrilir. Çevre hatılının betonu dökülürken, kalıbın içerisine her 3.00m de bir tel örgü için kullanılacak boruların mapaları yerleştirilir. Çevre hatılının içerisindeki alan kırma taşla doldurularak iyice sıkıştırılır. Bu işlem sırasında sahanın enlemesine ve tek taraflı, %0.5 eğim verilir.(…)

Halı Saha Uygulaması

Halı Saha Uygulaması

Halı Saha Yapımı Tesviyesi yapılmış olan zeminin, sahanın dört kenarının hatıl için kalıplanmasından sonra, etriyelenmiş demir donatısı kalıpların içine döşenir ve donatı içersine plastik borular 3 m. ara ile döşenir (Saha çitinde kullanılacak boruların montajı için) BS 18 kalitede harç ile betonlanır. Betonun priz almasının ardından kalıplar sökülür. Oluşan havuz içersine drenaj sistemli dolgu yapılır.Drenaj(…)

Elek Teli

Elek Teli

Elek Telleri tesisimizde istenilen göz aralığı, malzeme cinsi, tel kalınlığı, genişlik ve uzunlukta seri olarak imal edilmektedir. Malzeme : Galvaniz Tel, Siyah tel, Krom Tel, Nikel Tel, paslanmaz tel istenilen çeşit tellerde imalat Başlıca Kullanım Alanları : İnşaat, sanayi, madencilik sektöründe, pano tel çit uygulamalarında, kafes ve kümes uygulamalarında, havalandırma, soğutma, yedek parça, sepet teli, sıva altı(…)

Kafes Tel

Kafes Tel

Kafes Telleri tesisimizde istenilen göz aralığı, malzeme cinsi, tel kalınlığı, genişlik ve uzunlukta seri olarak imal edilmektedir. Malzeme : Galvaniz Tel, Siyah tel, Krom Tel, Nikel Paslanmaz Tel, istenilen çeşit tellerde imalat Başlıca Kullanım Alanları : İnşaat, sanayi, madencilik sektöründe, pano tel çit uygulamalarında, kafes tel ve kümes tel uygulamalarında, havalandırma, soğutma, yedek parça, sepet teli, sıva(…)